//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> В КИЄВІ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПАРКОВКИ | Адвокатське Бюро

В КИЄВІ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПАРКОВКИ

Починаючи з 10 серпня, сплатити паркування можна буде лише в безготівковій формі.
Всього існують чотири способи, за допомогою яких можна сплатити за паркування безготівковим розрахунком.

1. За допомогою скретч-картки та відправлення смс.
Щоб оплатити паркування цим способом, необхідно придбати скретч-картку “Мобільне паркування” на певну суму та відправити смс, дотимуючись інструкції.

2. За допомогою талонів на паркування.
Існують талони на певні години та абонементні талони на місяць. Такі талони можна придбати в КП “Київтранспарксервіс” та у відділеннях “Укрпошти”.

3. За допомогою паркомата.
Щоб оплатити паркування цим способом, необхідно внести необхідні грошові кошти до паркомату, а отриманий спеціальний чек покласти під лобове скло авто. Варто зазначити, що паркомати встановлені не на всіх парковках у Києві. До того ж, паркомат не видає решту, тому великі купюри необхідно буде розміняти. Ознайомитись з переліком парковочних майданчиків, облаштованих паркоматами, можна, перейшовши за посиланням: http://parkservis.kiev.ua/services/pay/parkomaty-0

4. За допомогою мобільного додатка.
Для того, щоб сплатити за паркувальне місце з мобільного телефону, необхідно встановити мобільний додаток “Kyiv Parking”. Після реєстрації особистого аккаунту, необхідно буде поповнити рахунок за допомогою скретч-картки або за допомогою банківської картки.

Талони на паркування та скретч-картки можна придбати безпосередньо в КП “Київтранспарксервіс” та у відділеннях “Укрпошти”.

Всього в Києві існує три зони паркування, якими можна скористатися в робочі дні з 8:00 до 22:00. Ціна за паркування в різних зонах відрізняється. Варто зазначити, що у вихідні дні з 00:00 до 24:00 паркування є безоплатним. Розміщення зон парковки можна переглянути на спеціальній карті, перейшовши за посиланням: http://parkservis.kiev.ua/services/karta-maydanchykiv

Таким чином, якщо після 10 серпня хтось буде вимагати сплатити за паркування авто готівкою, можна телефонувати в поліцію та повідомляти про незаконні дії та вимагання грошових коштів.

Подібні новини

Leave us a reply