//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> Документи, необхідні для в’їзду до країн ЄС на особистому авто | Адвокатське Бюро

Документи, необхідні для в’їзду до країн ЄС на особистому авто

У зв’язку з затвердженням безвізового режиму між Україною та ЄС, в головному сервісному центрі МВС України був оприлюднений перелік документів, необхідних для подорожі в країни ЄС на особистому автомобілі:

– національне посвідчення водія, яке повинно відповідати міжнародним вимогам;

– розпізнавальний знак України на транспортному засобі;

– договір обов’язкового страхування, видане на особу, яка перетинає кордон;

– водіям слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні тільки на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках.

– у разі відсутності права власності на авто знадобиться заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування.

Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їх ім’я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім’я власника транспортного засобу та документи, що підтверджують право користування чи розпорядження транспортними засобами, зберігаються в сервісному центрі МВС. Таке свідоцтво підлягає поверненню протягом 10 днів після повернення з-за кордону.

Транспортні засоби, на які встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку, до поїздок за кордон не допускаються.

Подібні новини

Leave us a reply