//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> ДФС ВНЕСЛА ДО РЕЄСТРУ РРО НОВІ МОДЕЛІ | Адвокатське Бюро

ДФС ВНЕСЛА ДО РЕЄСТРУ РРО НОВІ МОДЕЛІ

Державна фіскальна служба України внесла до реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей касових апаратів, які дозволять продавцю проводити розрахункові операції за допомогою планшета або смартфона.

Серед 8 затверджених новітніх касових апаратів 7 – моделі українських компаній, а 1 – розроблена в ГФС система «електронного чека». Ця система дозволить продавцям проводити операції з продажу товарів за допомогою спеціальних програм на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Раніше такі операції проводилися виключно за допомогою касових апаратів, на придбання та обслуговування яких малому бізнесу доводилося витрачати додаткові кошти.

Експеримент з новітніми касовими апаратами триватиме до кінця 2019 року, а за його результатами в Мінфіні приймуть рішення, чи впроваджувати ці апарати в широкий обіг.

З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, затвердженим наказом Державної фіскальної служби України від 26.03.2019 №247, можна ознайомитись за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/320822.html.

Подібні новини

Leave us a reply