//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ | Адвокатське Бюро

ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Зокрема, було змінено формат документа, який підтверджує успішне проходження техогляду – паперовий бланк протоколу видаватимуть суб’єктам здійснення обов’язкового технічного контролю (ОТК) в комплекті з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації.

Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, у правій верхній частині лобового скла з внутрішньої сторони власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку радіочастотної ідентифікації, інформацію з якої можна буде зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного обладнання.

Зміни у порядку проведення ОТК були затверджені постановою Кабінету міністрів від 23 січня 2019 року. Якщо власник авто, який підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу до набрання чинності постанови, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

На сьогодні, в Україні обов’язковий техогляд для вантажних автомобілів, таксі, автобусів та транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі. Крім того, техогляд повинні проходити легкові авто, які використовуються в комерційних цілях.

 

Подібні новини

Leave us a reply