//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ОФОРМЛЕННЯ ДТП ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ | Адвокатське Бюро

ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ОФОРМЛЕННЯ ДТП ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Відповідно до Наказу МВС №318, вносяться зміни до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі.

Основні зміни в процедурі оформлення ДТП та адміністративних правопорушень:

– Учасникам аварії дозволять фотографувати схему ДТП. Раніше для цього необхідно було направляти в поліцію відповідний запит;
– У разі відмови передбачуваного правопорушника підписувати протокол, такий документ більше не потрібно завіряти підписами двох свідків. У ньому просто зроблять позначку про відмову.
– Підрозділи адміністративної практики (структурний підрозділ поліції) здійснюватимуть не тільки облік виданих, використаних бланків протоколів та постанов по адміністративних справах, а й стежити за внесенням та обробкою всієї супутньої інформації в автоматизовану систему.
– Фото та відео матеріали по справі, замість трьох місяців, тепер будуть зберігатися в поліції всього один місяць з дати фіксації правопорушення. Якщо водій вирішить оскаржити постанову, термін збереження матеріалів має бути продовжений на час розгляду.
– Виключена норма щодо необхідності залучення двох свідків, які також підписували протокол.
Ознайомитись з повним текстом Наказу №318, можна за посиланням:

Подібні новини

Leave us a reply