//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> З 1 ЖОВТНЯ БУДУТЬ ОНОВЛЕНІ РЕКВІЗИТИ ОПЛАТИ СУДОВОГО СБОРУ ТА ІНШИХ ПЛАТЕЖІВ | Адвокатське Бюро

З 1 ЖОВТНЯ БУДУТЬ ОНОВЛЕНІ РЕКВІЗИТИ ОПЛАТИ СУДОВОГО СБОРУ ТА ІНШИХ ПЛАТЕЖІВ

У зв’язку із запровадженням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN, діючі номери рахунків з 1 квітня до 31 жовтня 2019 року банки України будуть самостійно змінювати відповідно до вимог цього стандарту із збереженням діючого номера аналітичного обліку, в результаті діючі номери рахунків для клієнтів доповняться кодом країни та кодом банку.

З 1 жовтня 2019 року вступають в дію (в перехідному режимі в строк до 31 жовтня 2019 року) рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного та місцевого бюджетів (в т.ч. судового збору) відповідно до стандартів IBAN.

Таким чином, у зв’язку з прийнятими змінами, реквізити оплати судового збору та реквізити для зарахування інших платежів, що розміщені на веб-сайті судів та на стендах в приміщенні судів, будуть оновлені 1 жовтня 2019 року. 

Також нагадуємо, що з 1 листопада застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Подібні новини

Leave us a reply