//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> З 1 листопада в Україні стане неможливим оформлення договору Дарування та вступ у спадок | Адвокатське Бюро

З 1 листопада в Україні стане неможливим оформлення договору Дарування та вступ у спадок

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 231, з 01 листопада 2016 року, суб’єкти оціночної діяльності більше не мають права визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна. Це означає, що з 01 листопада в Україні не буде оцінювачів, які мають право проводити оцінку для випадків, коли відбувається угода дарування рухомого або нерухомого майна або вступ в спадок на таке майно.

Необхідно зазначити, що при цьому, відповідно до Порядку вчинення нотаріальних дій №296/5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України, нотаріусам заборонено засвідчувати договори Дарування та вступ у спадщину у випадку відсутності документа про проведення оцінки нерухомості. Оскільки проводити таку оцінку нікому, то стає неможливим здійснення двох зазначених видів угод.

Таким чином, якщо до 01 листопада не будуть внесені відповідні зміни до законодавства, що регулює діяльність суб’єктів оцінки майна, жодна фізична особа на території України, починаючи з 01 листопада 2016 року, фактично не зможе вступити у спадок або оформити договір Дарування.

Подібні новини