//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> МІНРЕГІОН УРЕГУЛЮВАВ МЕХАНІЗМ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ САМОСТІЙНОГО БУДІВНИЦТВА | Адвокатське Бюро

МІНРЕГІОН УРЕГУЛЮВАВ МЕХАНІЗМ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ САМОСТІЙНОГО БУДІВНИЦТВА

Мінрегіон запровадив процедуру «будівельної амністії» для об’єктів незначного класу наслідків (СС1). 
Відповідний Порядок, затверджений наказом Мінрегіону від 3 липня 2018 року № 158, діє з 31 серпня. Нові умови прийому в експлуатацію поширюються на наступні об’єкти, які були побудовані без дозвільного документа: 
– житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних  метрів, а також господарські споруди і споруди загальною площею до 300  квадратних  метрів, які були побудовані в період з 5 серпня 1992 по 9 квітня 2015; 
– будівлі та споруди сельсхозназначенія, побудовані до 12 березня 2011 року. 
Такі об’єкти повинні пройти технічне обстеження, яке проводять сертифіковані фахівці. На підставі інформації, отриманої в ході технічного обстеження, проводиться оцінка технічного стану об’єкта і складається звіт. Прийом в експлуатацію здійснюється безоплатно органом державного архітектурно-будівельного контролю протягом 10 робочих днів з дня подання відповідної заяви, за результатами технічного обстеження цих об’єктів шляхом реєстрації поданої ними декларації про готовність об’єкта до експлуатації. 
Штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання відповідної дозвільної документації до власників (користувачів) земельних ділянок, які подали документи про прийом в експлуатацію об’єктів застосовуватися не будуть.

Подібні новини

Leave us a reply