//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> Міністерство юстиції більше не виконує реєстраційні дії з майном та бізнесом | Адвокатське Бюро

Міністерство юстиції більше не виконує реєстраційні дії з майном та бізнесом

У відповідності з закінченням перехідного періоду, з 1 травня функції по реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців будуть виконуватися органами місцевої влади.

На сьогоднішній день до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, підключені 662 місцевих органа державної влади і місцевого самоврядування. З них 552 райдержадміністрацій і виконкомів міст обласного значення і 70 сільських, селищних і міських рад.

До Держреєстру речових прав на нерухомість, майно підключилися 557 РДА і 246 сільських та міських рад. Також Міністерством юстиції було акредитовано 45 суб’єктів державної акредитації і  підключені майже 6,5 тис. державних та приватних нотаріусів.

Нагадаємо, що раніше функції по реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців виконувались реєстраторами Міністерства юстиції і територіальними органами юстиції.

Подібні новини