//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> В НОВОМУ РОЦІ З НОВИМ СТАТУТОМ | Адвокатське Бюро

В НОВОМУ РОЦІ З НОВИМ СТАТУТОМ

Шановні партнери!

17.06.2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», яким встановлюється новий порядок створення, діяльності та припинення ТОВ, а також детально регламентує правовий статус, права і обов’язки учасників ТОВ.

Новим Законом встановлено строк до 17.06.2019 р., протягом якого статути усіх Товариств з обмеженою відповідальністю повинні бути приведенні у відповідність до вимог Нового Закону.

Адвокатське Бюро «Волошин і партнери» пропонує розробити нову редакцію Вашого Статуту та зареєструвати його у державного реєстратора. Таким чином Ви без проблем отримаєте зареєстрований належним чином Статут ТОВ у новій редакції, відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». 

Крім приведення Статуту Товариства з обмеженою відповідальністю у відповідність до вимог Нового Закону, ми надаємо наступні послуги: зміна місцезнаходження  підприємства (зміна юридичної адреси), зміна складу засновників Товариства та зміна їх часток у статутному капіталі Товариства, зміна розміру статутного капіталу Товариства, зміна видів дільності (зміна КВЕД), зміна керівника підприємства, зміна назви підприємства, тощо.

Наша електронна пошта:  info@lbvp.com.ua

Подібні новини

Leave us a reply