//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> Пошук по базах даних фінансової інформації | Адвокатське Бюро

В рамках комплексу послуг з трансфертного ціноутворення, що надаються АБ «Волошин і партнери», ми можемо запропонувати Вам послугу з пошуку фінансової інформації по юридичним особам як України так і всього світу.

Зокрема, ми можемо здійснити вибірку так званих “зіставних” компаній для цілей трансфертного ціноутворення – фінансова звітність за відповідний період, дані про засновників, дані про групу компаній та інше. 

Це особливо актуально, якщо у Вас вже є зразок торішньої документації з трансфертного ціноутворення та все що Вам потрібно – просто оновити фінансову інформацію по зіставним компаніям.

АБ «Волошин і партнери» має доступ до наступних міжнародних баз даних фінансової інформації:

  • Thomson Reuters ONESOURCE Transfer Pricing – база даних про мільйони відповідних приватних і державних компаніях по всьому світу.
  • «Orbis» Bureau van Dijk (http://www.bvdinfo.com/en-gb/our-products/company-information/international-products/orbis) – незалежна, комерційна база даних, що містить відомості про приблизно 200 000 000 компаній по всьому світу;

База «Orbis» – це продукт Бюро Ван Дайк, який є аналогом такої відомої бази даних як Амадеус (Amadeus), також продукту Бюро Ван Дайк. Оперуючи тим же масивом інформації, база Орбіс дає більш детальну інформацію, в той час як база Амадеус, все таки є вузькоспрямованим продуктом.

Варто також згадати, що Орбіс є базою даних компаній всього світу, в тому числі України, Росії і т.п., що вигідно його відрізняє від іншого продукту Бюро Ван Дайк, а саме бази Руслана (Ruslana), яка містить виключно фінансову інформацію по компаніях країн СНД.

Слід зазначити, що використання як першого так і другого джерела інформації не заперечується податковими органами України для цілей аргументації трансфертних цін та такі джерела даних є основним інструментом у підготовці документації з трансфертного ціноутворення провідними консалтинговими компаніями як світу так і України.