//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp //$end_wp_theme_tmp ?> Юридичні послуги | Адвокатське Бюро

Дорогі друзі, наше Бюро, крім комплексних програм, пропонує ще низку юридичних послуг, що в деякі моменти Вашого життя та ведення бізнесу бувають просто необхідними.

1) Адвокатське «зберігання» документів
Несанкціонований обшук у Вашому офісі — це завжди великий стрес і ризик втрати важливих документів. Віддайте документи адвокату для проведення юридичного аналізу і під час перевірки Ви отримаєте паузу для того, щоб вибудувати позицію і надати тільки ті документи, які дійсно потрібні перевіряючому.

2) Повернення дебіторської заборгованості
Вас ошукали ділові партнери? Подайте на них в суд і поверніть свої гроші! Ми допоможемо скласти позов і представимо Ваші інтереси в суді.

3) Робота з виконавчою службою
Позитивне рішення суду, на жаль, не гарантує його виконання. Ми знаємо як впливати і мотивувати роботу виконавчої служби.

4) Отримання дозволу на працевлаштування для іноземця
Ми допоможемо офіційно працевлаштувати Вашого партнера, оформити йому ідентифікаційний код, вид на проживання, а також вирішити інші питання, пов’язані з офіційним перебуванням нерезидента в Україні.

5) Робота з податковою службою
Із задоволенням допоможемо вирішити всі труднощі взаємин Вашого бізнесу і податкової служби — починаючи з присутності під час перевірок і закінчуючи оскарженням рішень податкової у суді.

6) Представництво на переговорах
Ви не знаєте, як себе вести на переговорах, як відстояти свою позицію, як переконати опонентів? Ми знаємо, як Вам допомогти.

7) Організація бізнесу
У найкоротші терміни зареєструємо Ваш бізнес будь-якої форми власності. Допоможемо скласти необхідний пакет типових договорів для успішної роботи компанії.

8) Перевірка бізнес-партнерів
Допоможемо в найкоротші терміни отримати необхідний обсяг інформації про контрагента, його посадових осіб та засновників.

9) Допомога при ДТП
Допоможемо впоратися з усіма труднощами практично з моменту ДТП і до моменту отримання відповідної компенсації за рішенням суду.

10) Питання інтелектуальної власності
Зареєструємо торговельну марку (знак), продовжимо термін дії свідоцтва на зареєстровану торговельну марку (знак), захистимо Ваш бізнес від недобросовісної конкуренції, незаконного використання інтелектуальної власності.

11) Банкрутство
Допоможемо оформити процедуру банкрутства «під ключ».

12) «Швидка допомога»
Екстрена допомога адвоката у будь-який час доби з виїздом (у разі необхідності).

13) Політичне представництво
Представимо Ваші інтереси під час виборчого процесу у виборчих комісіях будь-якого рівня, допоможемо оформити проведення політичних акцій і т. д.

14) Захист в кримінальному процесі
Захистимо Вас і Ваших близьких, візьмемо участь у всіх стадіях досудового та судового слідства.